Home
Tagastamised

Tagastamised

14 päevane tagastusõigus

  • Kui e-poest ostetud kaup Sulle mingil põhjusel ei sobi, siis on Sul võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada ja ostusumma tagastatakse Sulle.
  • Toote tagastamiseks palume täita taganemisavalduse vorm, taganemisavaldus tuleb saata meile e-posti teel klienditugi@mail.wmf.com.ee. Klienditeenindus võtab Teiega ühendust ja teavitab kuidas saate kauba tagastada.
  • Tagastamisele kuuluva kauba halvenemise korral vastutab ostja kauba kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest juhul, kui ta on kaupa kasutanud muul viisil, kui on vaja selle olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib ostja seda käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu tal lubatakse tavapäraselt seda teha poes.
  • Raha kanname tagastatud toote eest tagasi ostja arveldusarvele viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates ostja taganemisavalduse saamisest. Tefal võib raha tagasimakse tegemisest keelduda seni, kuni ostja on talle tagastanud lepingu esemeks olnud asja või esitanud tõendi, et ta on selle asja tagasi saatnud.
  • Tagastada ei saa kaupa, mis ei ole kõlblik tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on peale kohaletoimetamist avatud.

 

Avaldus WMFi e-Poe müügilepingust taganemiseks

Palun täitke käesolev avaldus üksnes juhul, kui soovite müügilepingust taganeda.

Täidetud taganemisavaldus tuleb saata meile e-posti teel. Klienditeenindus võtab Teiega ühendust ja teavitab kuidas saate kauba tagastada. Allalaadimisvorm.

Klõpsake siin, et tellida meie uudiskiri!

Kokkupanek Laiene